Dzisiaj jest: 24.6.2024, imieniny: Danuty, Jana, Janiny
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

ALPITECH - wynajem zwyżek, zwyżki Rzeszów

dodano: 2024.04.08 ważne do: 2024.07.07 wyświetleń: 225
Szczegóły ogłoszenia:

Praca na większych wysokościach wiąże się zawsze z pewnym ryzykiem. Z takich też powodów aby to ryzyko jak najbardziej ograniczyć, stosuje się różnego rodzaju urządzenia, na przykład takie jak Zwyzka Rzeszów. Zwyżkami potocznie się nazywa różnego rodzaju wysięgniki z koszem, przy użyciu których można wykonywać szereg różnych prac na wyższej wysokości. Dzięki temu, że pracujący ludzie znajdują się w koszu, to będą one znacznie bezpieczniejsze, niż gdyby musiały to robić na przykład na linach.

Jeżeli kogoś interesował będzie Wynajem Zwyzki Rzeszów, to do wyboru ma sporo rozmaitych opcji, w tym modele posiadające wysokość 30 metrów. Takie urządzenia świetnie się sprawdzają przykładowo przy myciu elewacji, dachów i okien, ale też ich malowaniu i konserwowaniu. Wynajmowane są też często, jeśli ktoś będzie potrzebował przyciąć drzewo na dużej wysokości albo zainstalować siatki czy kolce przeciwko ptakom. Ze zalet zwyżek często też korzysta reklamowa branża, do montowania tablic czy banerów.

+Tekst Sponsorowany+


ALPITECH Sp. z o.o.
ul. Kustronia 6/48
35-303 Rzeszów

Dane kontaktowe
+48 607 154 195
+48 605 240 716 - kontakt w sprawie zwyżki
biuro@alpitech.eu


 
Kontakt
ALPITECH Sp. z o.o.
woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.