Dzisiaj jest: 24.6.2024, imieniny: Danuty, Jana, Janiny
WYBIERZ JĘZYK

O nas

Nazywam się Grażyna, urodziłam się w 1989 roku. Od 2015 roku prowadzę blog literacki Czytaninka, na którym dzielę się moimi własnymi odczuciami po przeczytanych książkach. Miłością do czytania zaraziła mnie moja mama, kiedy byłam młoda i tak książki towarzyszą mi każdego dnia. Dziś nie wyobrażam sobie już dnia bez przeczytania chociażby kilku stron.
Uważam, że czytanie rozwija wyobraźnię oraz poszerza nasze horyzonty, a także pozwala się oderwać od rzeczywistości na jakiś czas. Dodatkowo czytanie kształci nasze słownictwo, a więc warto czytać.
Mam nadzieję, że dzięki moim tekstom niejednokrotnie uda mi się zachęcić Was do przeczytania którejś z książek. 
Prywatnie jestem szczęśliwą mężatką, właścicielką psa shihtzu oraz kucyka, a przede wszystkim kobietą kochającą wszystkie zwierzęta. 

 
"Kto czyta książki,  żyje podwójnie" to cytat z którym zgadzam się w zupełności, dlatego będę Was tutaj zachęcała do sięgnięcia po dane książki,  abyście i Wy mogli "żyć podwójnie". Na tej stronie będą pojawiały się głównie moje recenzje książek, ale także wywiady i ciekawe zapowiedzi. Serdecznie zapraszam.


Grażyna Wróbel
"Kto czyta książki,  żyje podwójnie"

W "Sieci Portali" prowadzę dział zajmujący
się recenzjami i promowaniem książek
oraz ich Autorów, Wydawców itp.

Tutaj znajdziecie recenzje przeczytanych
przeze mnie powieści...
Zapraszam do lektury!!!

                               CzytaNinka 
 

Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.