Dzisiaj jest: 21.4.2024, imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

ECODOMY.PL - projekty domów bliźniaczych

dodano: 2024.01.24 ważne do: 2024.04.23 wyświetleń: 125
Szczegóły ogłoszenia:

Obecnie ceny wszelkich nieruchomości rosną cały czas, dotyczy to zarówno domów jak mieszkań. Z takich też powodów w ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem cieszą się domy bliźniacze, przy których te koszty znacząco można ograniczyć, nie rezygnując jednocześnie z posiadania niezależnego ale swojego domu. Takie domy posiadają wspólną jedną ze ścian, co już znacząco wpływa na obniżenie wydatków wiążących się z postawieniem.

Dużą finansową korzyść uzyskać też można przy działce. Takie obiekty można bowiem stawiać na długich i wąskich działkach, i spełniać one będą wszystkie obowiązujące przepisy. Dodatkowo wszystkie koszty związane z wykonanie łączy telekomunikacyjnych, elektrycznych czy gazowych są dzielone po połowie, a w niejednym przypadku wynieść one mogą nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Podzielenie ceny za projekt na połowę to następna z oszczędności. Dostępne obecnie projekty domów bliźniaków zapewniają z jednej strony funkcjonalność i praktyczność, a z drugiej wysoki poziom tak wszystkim potrzebnej prywatności.

Co więcej, nie będzie również żadnego problemu aby każdą część osobno zaprojektować, zgodnie z indywidualnymi preferencjami właścicieli. Sporo osób ma obawy przed czymś takim, właśnie z powodu prywatności. Oczywiście niezwykle istotne jest, aby z drugim właściciele odpowiednio się dogadywać, gdyż jeśli tego nie będzie to może być różnie. Ale jeśli wybierze się odpowiedni projekt oraz wszystko prawidłowo zrobi, to praktycznie nie odczuje się tego, że ma się sąsiada za ścianą.

+Tekst Sponsorowany+

ecodomy.pl
ul. Wrocławska 98
55-002 Kamieniec Wrocławski
+48 792850820
biuro@ecodomy.pl
 
Kontakt
ecodomy
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.