Dzisiaj jest: 19.5.2024, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

NotoJob: nowocześnie prowadzony portal internetowy - praca e-commerce

dodano: 2023.09.30 ważne do: 2023.12.29 wyświetleń: 39
Szczegóły ogłoszenia:

NotoJob to nowoczesny serwis internetowy, z dużą ilością ogłoszeń z zatrudnieniem. Jego założycielami są eksperci oraz pasjonaci e – handlu a także technologii. Dlatego, jeśli użytkownik sieci szuka zatrudnienia bądź specjalistów w e – commerce, to na pewno notojob.com okaże się pomocny w uzyskaniu tego zamierzenia. Przedsiębiorcy mogą dodawać anons, już po założeniu konta. Platforma tworzy społeczność właścicieli firm z takiej samej branży, co okazuje się bardzo pożyteczne. Profil zakładać mają możliwość również te osoby, które szukają pracy.

Wystarczy, że zaprezentują swoje zaplecze zawodowe, a także przedstawią własne atuty. Wówczas na stronie pojawią się dla nich dostosowane ogłoszenia. Podkategorie, w obrębie jakich można oferować etat albo szukać pracy to: SEO, SEM, Media społecznościowe, Marketing treści, Marketing wpływowy, Zarządzanie kategoriami, Marketing e – mailowy, Automatyzacja marketingu a także Przedstawiciel handlowy. Każda z propozycji obejmuje szczegółowy opis, wraz z miejscem zatrudnienia.

+Tekst Sponsorowany+

NOTOJOB.com
Jana Pawła II 52/123
98-200 Sieradz
team@notojob.com
+48 889 343 344
 
Kontakt
NOTOJOB.com
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.