Dzisiaj jest: 1.12.2023, imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Profesjonalne strony www

dodano: 2023.09.11 ważne do: 2023.12.31 wyświetleń: 29
Szczegóły ogłoszenia:
Strony internetowe przyjazne dla użytkowników i wyszukiwarek Oferujemy profesjonalne strony internetowe, mogą być to wizytówki dedykowane dla mniejszych firm, gdzie potencjalny klient może zapoznać się z ofertą. Znajdzie na niej dane kontaktowe, numer telefonu, adres e-mail, oraz formularz umożliwiający łatwy kontakt. Tworzymy także sklepy internetowe, które umożliwiają dotarcie do milionów potencjalnych klientów, kładziemy nacisk na funkcjonalność oraz intuicyjną obsługę.

Zależnie od branży dopasowujemy nie tylko elementy graficzne, ale również funkcjonalności, umożliwiające intuicyjne znalezienie produktu, zapoznanie się z ofertą oraz zakup. Oferta sklepu internetowego jest czytelna, klient może zobaczyć zdjęcia w galerii, zapoznać się z opisem produktu. Ponadto może wybrać inne parametry produktu, takie jak kolor czy rozmiar, czy też wiele innych cech charakterystycznych dla danej branży. Właściciel sklepu otrzymuje platformę pozwalającą na łatwe zarządzanie sprzedażą. Dzięki temu obsługa dodawania kolejnych produktów, zdjęć oraz cennika jest bardzo intuicyjna. Sprzedaż odbywa się na podstawie listy zamówień, raportów dotyczących płatności. Dostępne są również rozbudowane moduły dotyczące statystyk, pozwalające na optymalizację sprzedaży.

Wdrażamy systemy płatności natychmiastowych obsługujące wiele banków oraz BLIK. Projektując serwisy internetowe skupiamy się na kilku płaszczyznach Podstawową rolą strony internetowej jest prezentacja oferty dotyczącej usług lub towarów. Dlatego trzeba przygotować odpowiedni tekst, który pozwoli potencjalnym klientom zapoznać się ze szczegółami. Istotne jest, aby rozwiać wątpliwości potencjalnych klientów, przykładowo przedstawić szczegóły techniczne. Warto pamiętać, że tekst zawarty na stronie przekłada się bezpośrednio na widoczność w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego tworząc treść warto wykorzystać tematyczne słowa kluczowe, przy czym treść powinna być naturalna dla czytelnika.

Patrząc od strony klienta, warto zwrócić uwagę nie tylko na najważniejsze słowa kluczowe, ale także szczegółowe cechy produktu. Na przykład w branży budowlanej klientem może być skrupulatny inżynier szukający dostawcy, posługując się specyfikacją projektu budynku. W wyszukiwarce poda nie tylko najważniejszą frazę, ale także wymiary oraz kod normy, atestu dotyczący materiałów budowlanych. Podobna zasada będzie obowiązywała w przypadku serwisów internetowych z wielu różnych branż. Nie można więc zapominać o szczegółach zawartych w treści oferty. Myśląc o pozycjonowaniu skupiamy się także na strukturze strony. W przypadku firmy usługowej ofertę można przedstawić na podstronie Usługi, lub stworzyć kilka podstron, oddzielnie dla każdej usługi. Jak widzimy w wynikach wyszukiwania Google w przypadku usług wyszukiwarka często prezentuje konkretne podstrony danej strony/domeny. Dlatego zaprojektowanie prawidłowej struktury ułatwi zaindeskowanie i pozycjonowanie poszczególnych usług. Analogicznie w przypadku sklepu internetowego warto przemyśleć strukturę kategorii, które będą indeksowane w wyszukiwarce Google.

d strony technicznej strona internetowa musi obecnie spełniać szereg wymagań, dotyczących przykładowo wyświetlania na urządzeniach mobilnych, poprawnego działania na wszystkich przeglądarkach internetowych. Optymalizacja techniczna pozwala przyspieszyć ładowanie, co jest szczególnie istotne w przypadku smartfonów. Należy także zadbać o płaszczyznę graficzną, optymalizację grafik oraz zdjęć, dobranie odpowiedniej rozdzielczości. Nasza oferta dotyczy kompleksowej obsługi, w tym także hostingu, rejestracji domeny oraz bezpiecznego protokołu SSL, dostosowania regulaminu strony internetowej lub sklepu internetowego, polityki prywatności, klauzul dotyczących ciasteczek oraz przepisów RODO. Projektujemy także rozbudowane portale internetowe dla firm oraz instytucji.

Zespół RSO zdobywa doświadczenie, wdrażając wiele nowoczesnych rozwiązań, do tej pory stworzyliśmy ponad 200 stron oraz kilkadziesiąt sklepów internetowych. RSO to programiści, graficy, specjaliści SEO oraz copywriterzy, którzy w profesjonalny oraz przystępny sposób zaprezentują Państwa ofertę na stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 667 763 440

tel. 605 892 461
Kontakt
stronywww
cały kraj / Internet
Kontakt
Strona WWW: https://rso.pl
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.