Dzisiaj jest: 1.3.2024, imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Rzetelne mycie witryn oraz pranie dywanów - Wrocław

dodano: 2023.11.30 ważne do: 2024.02.28 wyświetleń: 74
Szczegóły ogłoszenia:

Marka PORZĄDNI ma w katalogu usług specjalistyczne mycie witryn i czyszczenie wykładzin dywanowych. Świadczenia wykonywane są u zleceniodawców indywidualnych oraz w biurach. Fachowcy zajmujący się czyszczenie dywanów wrocław używają atestowane preparaty do czyszczenia i urządzenia, które nie zostawią śladów zabrudzenia. Na stronie firmy wykonującej pranie dywanów wrocław można zobaczyć foto relacje z różnych realizacji oraz nabrać przekonania, iż wszystko zrobione jest jak najdokładniej.

Można także sprawdzić opinie stałych klientów. Pracownicy mają odpowiednie środki, aby wyczyścić dywany i wykładziny tak samo z włókna sztucznego, ale też naturalnego. Kiedy chodzi o mycie witryn wrocław, kwota za usługę wyznaczana jest indywidualnie. Uzależniona jest ona od: poziomu brudu, powierzchni do mycia, wysokości na jakiej ulokowane są witryny i dostępności do nich, jak i od tego, czy klient ma dodatkowe życzenia. Świadczenia wykonywane są jednorazowo albo systematycznie.

+Tekst Sponsorowany+

Porządni | Wrocław
Al. Hallera 128 53-203 Wrocław
Tomek +48 782 072 979
E-mail: firmaporzadni@gmail.com
 
Kontakt
PORZĄDNI WROCŁAW
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.